O nas

mgr Marta Weber, psycholog seksuolog, certyfikowany psychoterapeuta PTP

jestem psychologiem seksuologiem i certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (certyfikat nr 286). Ukończyłam studia pMarta Weber - psychologsychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (ze ścieżką specjalistyczną z psychologii klinicznej), czteroletni całościowy kurs psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej organizowane przez Uniwersytet SWPS oraz rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Począwszy od 2010 roku swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji doświadczonych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którego kodeksem etycznym kieruję się w swojej codziennej pracy.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Klinice Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum UJ w Krakowie (Zakład Terapii Rodzin, oddział dla osób dotkniętych psychozą oraz oddział gerontopsychiatryczny), w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, a także w  ośrodkach zajmujących się pomocą rodzinie i małżeństwom.

Obecnie pracuję jako psycholog i psychoterapeuta w Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic oraz Poradni Zdrowia Psychicznego Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” w Katowicach, gdzie w ramach Poradni Komercyjnej prowadzę także psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz konsultacje seksuologiczne.

mgr Michał Weber, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta PTP i PTPPd

Michał Weber - psychologjestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (certyfikat nr 271) i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (certyfikat nr 92). Ukończyłem studia psychologiczne oraz filozoficzne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz całościowe czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Obecnie odbywam ostatni rok specjalizacji w dziedzinie Psychologii Klinicznej w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego – w swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym tych towarzystw.

Na co dzień pracuję jako kierownik Dziennego Oddziału Leczenia Nerwic w Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” w Zabrzu, a także w tamtejszym Zespole Lecznictwa Środowiskowego i Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie w ramach usług komercyjnych prowadzę też psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Przez ostatnie lata pracowałem jako psycholog, psychoterapeuta i terapeuta uzależnień w Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień „Familia” w Gliwicach oraz w Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic  i Poradni Zdrowia Psychicznego Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” w Katowicach. Doświadczenie kliniczne zdobywałem także między innymi w Poradni Zdrowia Psychicznego i Szpitalu Psychiatrycznym w Lipnie oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum UJ w Krakowie. 

Od 2009 r. swoją pracę poddaję regularnej superwizji doświadczonych specjalistów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

 


psychoterapia indywidualna, terapia par i rodzin, psycholog – Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom